MSI Case | MAG PANO M100R PZ | Black | Micro ATX Tower | ATX
- TootjadMSI
- Mudel: MAG PANO M100R PZ
- Saadavus: 5
-
97€
MSI Case | MAG PANO M100R PZ | Black | Micro ATX Tower | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 2.5", 1 x 2.5"/3.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 11.29 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX Tower |
| Laienduspesad | 5 |
| Net weight | 8.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 630.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | MAG PANO M100R PZ |
| Tare weight (kg) | 2.63 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

